Oportunități de job-uri la
Dental District

Vrei să te dezvolți profesional într-o clinică dentară modernă alături de medici specialiști? Alătură-te echipei noastre!

012345678900123456789001234567890%
Satisfacția locului de muncă
012345678900123456789001234567890+
Clienți pe lună
01234567890h
Timpul de lucru
0123456789001234567890+
Echipa Dental District

Locație centrală

Award Winning

Echipa dinamica

Servicii premium

Cabinete individuale

Echipament profesional

Dental District caută să angajeze
personal recepție.

Candidatul ideal:

– Bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
– Orientare către client, amabilitate;
– Cunostinte MS Office (Word, Excel);

Descrierea postului:

– Preia apelurile telefonice;
– Programează sau reprogramează pacienții pentru consultații/investigații;
– Întâmpină pacienții și îi indrumă către cabinetele medicale;
– Încasează contravaloarea serviciilor medicale și completează facturi fiscale;
– Clasează și arhivează rezultatele, fișele sau dosarele medicale și cererile pacienților;
– Înregistrează, eliberează rezultatele analizelor și verifică achitarea contravalorii acestora;
– Preia și distribuie corespondența.

Beneficii:

– Mediu de lucru dinamic și plăcut;
– Pachet salarial motivant.